Vánoční pečení prvňáčků
V předvánočním čase si naši prvňáčci vyzkoušeli pečení a zdobení perníčků.
Práce jim šla pěkně od ruky a všichni si to užili. Perníčky, které nestihli sníst si odnesli domů😊
V předvánočním čase si naši prvňáčci vyzkoušeli pečení a zdobení perníčků.
Práce jim šla pěkně od ruky a všichni si to užili. Perníčky, které nestihli sníst si odnesli domů😊
Každá cesta jednou končí, aby mohla začít nová. Dnes jsme potleskem a špalírem vyprovodili naše deváťáky na jejich další životní cestu. Děkujeme za všechny společné chvíle a přejeme vám hodně štěstí, odvahy a splněných snů. 💙🎓
Společně jsme přivítali prázdniny tím nejlepším způsobem – odpolednem plným smíchu, her a skvělé nálady. Děkujeme všem, kteří dorazili a vytvořili úžasnou atmosféru. Užijte si léto a v září se na vás budeme těšit! ☀️❤️
Školní rok končí a s ním i jedna důležitá etapa pro naši 9. třídu. Přejeme všem absolventům hodně štěstí, úspěchů a odvahy na jejich další cestě. Ať se vám na středních školách daří a na naši školu vzpomínáte s úsměvem.