Dne 18.6.2024 se naši starší žáci zúčastnili hokejbalového turnaje. Chlapci podali skvělý výkon a obsadili první místo. Gratulujeme hoši. 

Mgr. Ondřej Sobaňski

Poslední dubnový den byl ve znamení sportu.

Žákům prvního stupně se podařilo probojovat do okresního kola 25. ročníku Mc Donald’s cupu, ve kterém reprezentovali nejen školu, ale také naše město.

Mezi sedmi nejlepšími školami okresu se žákům naší školy podařilo vybojovat skvělé 3. místo .

Celému týmu gratuluji a věřím, že příští ročník bude neméně úspěšný.

Mgr. Radek Krnáč

Dne 10.4.2024 proběhlo okresní kolo ve vybíjené, do kterého se opět probojovali i žáci naší školy.

Po velmi vyrovnaných bojích, se žákům podařilo získat skvělé 5. místo.

Děkujeme všem žákům, kteří se podíleli na tomto výborném sportovním úspěchu. 

Mgr. Radek Krnáč

Dne 4.4.2024 proběhlo Městské kolo v Sálové kopané 2024 pro I. stupeň ZŠ, kterého se účastnili také žáci našeho prvního stupně.

Ve skvěle připraveném turnaji se nám podařilo projít základní skupinou bez sebemenšího zaváhání a probojovat se až do finálových bojů. 

Ve finálovém bloku se nám již nepodařilo navázat na skvělé výkony a po vyčerpávajících bojích, byl zisk 3. místa zaslouženým úspěchem.

V...

Dne 26.3.2024 proběhla sportovní událost pod názvem “ Kid’s athletics škol 2024 ”. Soutěže se zúčastnili žáci prvních stupňů karvinských základních škol. Soutěžil vždy jeden chlapec a jedna dívka z daného ročníku, kdy získané body za jednotlivé disciplíny se počítaly do závěrečného hodnocení o nejlepší školní družstvo. 

Školní družstvo bylo ve složení: 

1. ročník      Ema Adámková, Bui Anh Tu

2. r...

Dne 6.3. jsme se zúčastnili florbalového turnaje v Petrovicích u Karviné. Konkurence byla vysoká ale i přesto naši starší žáci předvedli slušný výkon, nabrali zkušenosti a hlavně si toto sportovní klání příjemně užili.  

Foto - viz fotogalerie.

Mgr. Ondřej Sobaňski 

Dne 20.12.2023 proběhlo další kolo karvinského HYP cup poháru, který navazoval na zářijový barevný běh, říjnový fotbal, listopadovou vybíjenou a nyní se soutěžilo ve florbalu. Žákům naší školy se podařilo získat v kategorii 4. ročníků 4. místo  a v kategorii 5. ročníků výborné 3. místo . Připsali jsme si tak dalších deset bodů do celkového hodnocení poháru – HYP cup Karviná 2023, který tímto po...

Dne 23.11.2023 proběhl turnaj ve vybíjené mezi karvinskými základními školami. Turnaj byl velmi kvalitně obsazen a zúčastnilo se ho celkem deset karvinských škol. Vše proběhlo bez sebemenších potíží, žáci naší školy opět předvedli skvělý výkon a právem postoupili do finále. V něm však vlastní chybou prohráli rozdílem jednoho vybitého hráče a obsadili úžasné druhé místo.

Všem hráčům gratuluji ke ...

Dne 13.11.2023 se žáci naší školy účastnili turnaje ve florbale. Turnajem jsme procházeli bez sebemenších potíží, avšak finálový zápas již byl nad naše síly. Díky tomuto zaváhání jsme celkově obsadili fantastické druhé místo. Po minulém ročníku, kdy jsme se skončili až na pátém místě, došlo k obrovskému zlepšení. 

Všem hráčům našeho školního týmu tímto gratuluji k výkonu a věřím, že příští rok...

Dne 12.10.2023 proběhlo další kolo karvinského  HYP cup poháru, který navazuje na zářijový barevný běh a tentokrát šlo o turnaj ve fotbale. Žákům se podařilo získat v kategorii 4. a 5. ročníků skvělá druhá místa  a zároveň si tak připsat dalších deset bodů do celkového hodnocení poháru - HYP cup Karviná 2023.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100089556727417

Všem zúčastněným žákům děkuji za...

Dne 26.9.2023 se žáci třetích, čtvrtých a pátých ročníků zúčastnili barevného běhu v lesoparku Dubina. Šlo o štafetový běh, doplněný o několik “barevných clon”, kterými závodníci museli proběhnout. Hodnotil se každý ročník samostatně, následně se vyhodnotila nejlepší škola a na samotný závěr jsme společně vytvořili obrovský “barevný déšť”. Akce se nám velmi líbila, užili jsme si kopec zábavy a ...

Dne 6.6.2023 proběhl štafetový běh žáků prvních stupňů základních škol v Karviné. Závod se uskutečnil v areálu parku B. Němcové. Počasí nám přálo, a tak nic nebránilo v porovnání se s ostatními žáky karvinských škol. Ve velmi vyrovnaných výkonech se nám nakonec podařilo získat fantastické třetí místo a potvrdit si stále vzrůstající výkonnost žáků naší školy. Všem zúčastněným děkuji za skvělou r...

Vybraní žáci prvního stupně se zúčastnili městského kola v atletickém trojboji smíšených družstev. Trojboj se skládal z běhu na 50 m, skoku do dálky a hodu kriketovým míčkem. Každý z šestičlenného družstva (vždy tři dívky a tři chlapci) příslušné třídy získával za své výkony body, které se následně promítly do celkového hodnocení družstva.

Naši žáci opět předvedli skvělé výkony a i když nedobyli...

Po několikaleté odmlce jsme se tento rok opět mohli zúčastnit fotbalového turnaje „O pohár ředitelky školy ZŠ U Lesa“, která je určena pro děti ze školních družin Karviné. Konkurence byla veliká, protože se do turnaje přihlásilo 7 týmů. Po odehrání všech zápasů se nejvíce radovalo družstvo z naší školní družiny, protože celý turnaj vyhrálo, a na celý rok získalo do vlastnictví krásný putovní po...

Dne 12. 4. 2023 se žáci prvního stupně utkali s nejlepšími týmy v okresním kole ve vybíjené.

Turnaj se konal v Orlové na ZŠ K. Dvořáčka.  Nominováno bylo pouze sedm nejlepších týmu z okresu.

Ve velmi silné konkurenci se naše družstvo umístilo na skvělém, avšak nepopulární čtvrtém místě. Bohužel nám chybělo trochu štěstíčka k vytouženému stupni vítězů, jelikož rozhodlo lepší skóre.

Mgr. Radek K...

Dne 5.4.2023 se žáci prvního stupně naší školy zúčastnili turnaje v míní kopané. V nabité konkurenci jsme obsadili úžasné 6 místo. 

Mgr. Radek Krnáč

Dne 30.  března se na naší škole pořádal turnaj v basketbalu starších dívek. Naše dívky statečně bojovali a skvělou atmosféru si skvěle užívali.

Ve dnech 28. a 29. března se naši mladší a starší žáci zúčastnili rovněž turnaje v basketbalu, který se tentokrát konal na karvinském gymnáziu. Po skvělém výkonu se naši starší žáci umístili na skvělém třetím místě. Gratulujeme. 

Mgr. Ondřej Sobaňski

Dne 2.2. 2023 jsme se s holkama z 8. a 9. třídy zúćastnili florbalového turnaje. Děvčata hrála obstojně a turnaj si perfektně užili.

Foto - viz fotogalerie

Mgr. Ondřej Sobaňski

Dne 2.2.2023 se žáci prvního stupně naší ZŠ zúčastnili florbalového turnaje, který probíhal v prostorách naší tělocvičny. Na turnaji jsme získali úžasné druhé místo a potvrdili si tak vzrůstající formu. Turnaj jsme si velmi užili a těšíme se na další podobné akce, kde můžeme srovnávat své dovednosti s ostatními vrstevníky. 

Mgr. Radek Krnáč

Na naší škole se v sobotu 21.1. 2023 konal turnaj v basketu. Atmosféra byla skvělá jak ze strany početných diváků, tak i samotných hráčů a trenérů.

Naše škola se umístila na skvělém druhém místě.

Foto - viz fotogalerie.

Mgr. Ondřej Sobaňski

:
: