Kroužek vaření
Tak to opět ve škole nádherně vonělo a všem se sbíhaly sliny. A co jsme si připravili? Langoše v troubě a úžasné sušenky KOKA.
Recepty:
Přejeme DOBROU CHUŤ
Mgr. Pavlína Mojová
Tak to opět ve škole nádherně vonělo a všem se sbíhaly sliny. A co jsme si připravili? Langoše v troubě a úžasné sušenky KOKA.
Recepty:
Přejeme DOBROU CHUŤ
Mgr. Pavlína Mojová
Školní rok končí a s ním i jedna důležitá etapa pro naši 9. třídu. Přejeme všem absolventům hodně štěstí, úspěchů a odvahy na jejich další cestě. Ať se vám na středních školách daří a na naši školu vzpomínáte s úsměvem.
Upozornění ohledně stravování pro Studnu i Maják. Odhlášky jídel lze provést jen do 19.6. 2026.
Srdečně zveme všechny děti, rodiče, prarodiče i přátele školy na odpoledne plné zábavy a společných zážitků při příležitosti ukončení školního roku.