Další novinky ze světa školy

Všechny novinky

Co můžeme udělat pro naše čisté okolí? Jsme jen žáci základní školy a mysleli jsme, že nemůžeme nic udělat, nic změnit. Ale dodatečně jsme „oslavili“ Den Země 10. května 2024 sběrem odpadků kolem naší školy, v parku Dubina a kolem vodní nádrže „Kačok“. Co jsme mohli, jsme vysbírali a odnesli na sběrné místo odpadu. Teď víme, že i náš malý příspěvek za zlepšení našeho životního prostředí má význ...

Dne7.5 se naši osmáci zúčastnili branné soutěže. Parta podala skvělý výkon a perfektní spolupráci. Akci jsme si společně užili.

Mgr. Ondřej Sobaňski

Oblíbenou českou tradici se nám podařilo nakonec uskutečnit. V pátek 3. května jsme společně na školním hřišti „upálili“ naše čarodějnice, které jsme si ve škole ve svých třídách vyrobili. Byl to opět skvělý a nezapomenutelný zážitek.

Foto - viz fotogalerie.

: