Dneska byl den, na který jsme se všichni nejvíc těšili, někteří možná jenom kvůli dnešku jeli do školy v přírodě. Byli jsme ve Vodním světě Velké Karlovice. Ale vezmu to hezky popořádku.

Dopoledne se na nás přijel podívat pan ředitel i s panem zástupcem a přivezli nám i nějaké dobroty. Zase jsme si hráli venku a soutěžili.

Po odpoledním klidu, který se nám zdál hrozně dlouhý, jsme konečně sbalili plavky a ručník a vyrazili na bazén. Měli jsme ho celý jen pro sebe. Sjížděli jsme na tobogánu, zdolávali lezecké stěna a sítě umístěné nad bazénem, skákali po pěnových květinách, vyhřívali se na termálních a bublajících lavicích atd.atd. Moc se nám tam všem líbilo, takže příští rok chceme na Kyčerku a do bazénu jet zas.

No a zítra nás čeká poslední den našeho pobytu. Odpoledne vyrazíme do vesnice na zmrzlinu, abychom utratili všechny peníze, které nám rodiče s sebou dali. Přece je nebudeme vozit domů!

Foto - viz fotogalerie.

Mgr. Silvie Vlčková